Wypoczynek w Lublinie – czy warto?

Postautor: trina » 30 sie 2016, o 22:49

Muszę szczerze przyznać na początek, że wschód kraju jest mi zupełnie obcy i ostatnio naszło mnie, żeby jednak zmienić ten stan rzeczy. Chciałabym odwiedzić Lublin, zobaczyć jak wygląda ten region Polski. Możecie mi powiedzieć czy w ogóle warto i jest tam co oglądać? Będzie w ogóle jakieś ciekawe miejsce na nocleg??
trina

Postautor: ObertasONA » 31 sie 2016, o 00:20

no jasne że jest! Wschód kraju jest właśnie zupełnie niedoceniony, a sam Lublin jest piękny, zresztą jego bliskie okolice też. Spokojnie będziesz miała gdzie się zatrzymać na nocleg, ze swojej strony mogę polecić chociażby Hotel Agit Congress & Spa, bardzo sympatyczne miejsce i według wcale nie jakoś przesadnie drogie.
ObertasONA

Postautor: ozorek » 31 sie 2016, o 02:02

sam bym chętnie pojechał, dawno temu byłem w tym mieście i bardzo mi się podobało. Teraz pewnie wiele się zmieniło, może kiedyś się uda, zobaczymy ;)
ozorek

Postautor: SilverEyeOna » 31 sie 2016, o 03:08

W tym hotelu organizują wesela Lublin jest mi jako taki obcy, ale byłam tam właśnie na weselu swojego kolegi to faktycznie miejsce bardzo mi się podobało.
Awatar użytkownika
SilverEyeOna

Postautor: ObertasONA » 31 sie 2016, o 03:54

tamte rejony Polski zawsze były pomijane i przez to są poważnie niedofinansowane od dekad, stąd też gorsza promocja turystyczna, ale same tereny są przepiękne. Właśnie cudowne jest to, że tam taki sposój, nie ma tych turystycznych tłumów, dla mnie super.
ObertasONA

Postautor: JerryT » 31 sie 2016, o 06:40

Wynajmowałem tam niedawno dużą salę konferencyjną w Lublinie, właśnie w hotelu Agit, więc także mogę polecić to miejsce bo bardzo profesjonalnie podchodzą do swojej pracy. Co do zwiedzania to trochę obszedłem to miasto i na pewno ma duży potencjał ;)
Awatar użytkownika
JerryT

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Stawiamy na turystykę