Film promujący

Film promujący

Postautor: JajoBajo » 27 lip 2016, o 03:35

Witajcie. Chciałbym nakręcić pewien film promocyjny naszej uczelni. Chodzi o coś w rodzaju lip-dubu, ale mam swoją własną koncepcję ;) Czy ktoś na tym forum zna jakąś firmę, do której się można o takie coś zgłosić? Będę wdzięczny za Waszą pomoc, ponieważ od października chcemy startować z takim przedsięwzięciem! :D
Awatar użytkownika
JajoBajo

Film promujący

Postautor: SobiesławPrądzyński » 27 lip 2016, o 04:45

O ja, pamiętam jak kręciliśmy lip-duba u nas na uczelni.. ale było zabawy :p co prawda wyszedł bardzo amatorsko, bo robiliśmy to głównie sami i bez pomocy żadnego profesjonalnego studia ani firmy, no ale chociaż piękne wspomnienia zostały ;) Kazdemu polecam wziąć udział w czymś takim.. piękna sprawa :D
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Film promujący

Postautor: JerryT » 27 lip 2016, o 04:58

No ja szczerze przyznam, że mam taką firmę, z której pomocy my korzystaliśmy i lip-dub oraz filmy promocyjne wychodzą im po prostu fenomenalnie ;) Proszę: http://poznanfilmcommission.pl/firma/produkcja-filmow-w-poznaniu, pod tym linkiem możecie sprawdzić dokładnie ich ofertę ;) Mi najbardziej się u nich podobało to, że od razu wiedzieli co i jak, znali dokładnie wiele fajnych scenariuszy i ogólnie, widać że są bardzo profesjonalni w tym co robią ;)
Awatar użytkownika
JerryT

Film promujący

Postautor: ognistyTom42 » 27 lip 2016, o 06:32

Szkoda, że tak rzadko wchodzę na forum bo akurat dosłownie kilka miesięcy temu zrezygnowaliśmy z podobnego przedsięwzięcia bo nie mogliśmy znaleźć wykonawcy.. a tu proszę..
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Film promujący

Postautor: YesWeCanON » 27 lip 2016, o 08:47

No ja chyba też zorganizuję coś u nas na uczelni.. może się zgłoszę do tej firmy i wspólnie coś nakręcimy ;)
Awatar użytkownika
YesWeCanON

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Stawiamy na turystykę