Grecja 2016 – warto jechać?

Postautor: JerryT » 29 cze 2016, o 01:28

Może i wstyd, ale jeszcze nigdy nie miałem okazji być w kolebce naszej europejskiej cywilizacji, czyli w Grecji. Postanowiłem w tym roku nadrobić zaległości i tam pojechać. Zabieram żonę (oczywiście jest cała w skowronkach) i na ten moment poszukuje dwóch rzeczy. Po pierwsze, opinii. Czy warto na pewno? Po drugie, biura podróży. Tutaj będę wdzięczny za polecenie.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: ObertasONA » 29 cze 2016, o 01:39

Pierwsze niestety nie bardzo pomogę, byłam tak dawno, że mało pamiętam, poza ładnymi plażami. Za to drugie, mogę polecić od serca biuro podróży Prestige Travel. Byłam z nimi dwa lata temu w Hiszpanii, a w zeszłym roku na Riwierze Tureckiej i z obu byłam bardzo zadowolona. Moja siostra obrała kierunek Grecja 2016 właśnie z nimi, oczywiście po poleceniu przeze mnie, stąd wiem, że na sto procent organizują tam wczasy.
ObertasONA

Postautor: SobiesławPrądzyński » 29 cze 2016, o 02:44

Skoro już ktoś proponował konkretne biuro to może nie będę już rzucał, ale generalnie chętnie opowiem o Grecji. Spędziłem tam całe 2 tygodnie na wycieczce objazdowej, więc widziałem i te słynne kolumny w Atenach i klasztory na skałach w Meteorach i ruiny Sparty i Olimpii i Delf, a do tego na ostatnie 3 popłynęliśmy na Zakynthos i należałem się na wspaniałej plaży tak długo, że starczyło mi do następnego roku.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: hutch » 29 cze 2016, o 04:20

Ja też zabieram rodzinę właśnie do Grecji na wczasy 2016, więc miło czytać pozytywne opinie kogoś, kto był. Już dawno chciałem mieć wakacje z prawdziwego zdarzenia, a to będzie w sumie mój pierwszy wyjazd zagranicę poza kilkoma wyjazdami na miesiąc lub dwa do pracy do Niemiec. Zapowiada się fajna przygoda
hutch

Postautor: IlonaMokrzycka » 29 cze 2016, o 05:00

Grecja to moim zdaniem jeden z najciekawszych krajów świata. Na mnie największe wrażenie zrobiły właśnie Meteory o których ktoś powyżej już wspomniał. Koniecznie się tam wybierz na wycieczkę fakultatywną, jeśli tylko będziesz w tej części kraju.
Awatar użytkownika
IlonaMokrzycka

Postautor: JerryT » 29 cze 2016, o 07:18

No i wszystko pięknie, dostałem odpowiedzi na oba pytania. Sprawdziłem stronę tego biura co pani podawała i wygląda zachęcająco. Jeszcze nie wybrałem lokalizacji, ale skoro aż dwie osoby poleciły Meteory, to nie omieszkam tam pojechać w ramach wycieczki, kiedy mi się znudzi na wybrzeżu.
Awatar użytkownika
JerryT

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Stawiamy na turystykę