Długi weekend w pięknej okolicy?

Postautor: YesWeCanON » 13 kwie 2016, o 00:50

Witajcie. Czy może mi ktoś polecić plan na wakacje bez wychodzenia z domu? Chodzi mi o to, że chcę pojechać na długi weekend z rodziną, ale nie robiąc przy tym setek kilometrów i tracąc połowę czasu. Zna ktoś ciekawe ośrodki w okolicy?
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: JerryT » 13 kwie 2016, o 01:34

Ja słyszałem że w rejonie jest jakiś ciekawy ośrodek wypoczynkowy Brzezina - Agroturystyka Kujawy to super miejsce do spędzenia czasu. Nikt tego nie docenia, ale naprawdę warto spędzić trochę czasu w zgodzie z naturą. Dobrze to ci zrobi. Jak znajdę namiary na ten ośrodek to wyślę na pw.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: ognistyTom42 » 13 kwie 2016, o 02:28

Mnie swojego czasu interesowały wczasy nad jeziorem Brzezina - Agroturystyka Żnin Wielkopolska to ciekawe województwo więc znajdziesz tutaj wiele ciekawych miejsc do zwiedzenia i zobaczenia. Ja osobiście polecam skorzystać ze strony brzezina-agroturystyka.pl. Bardzo fajna alternatywa dla zgiełku miasta.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Postautor: JerryT » 13 kwie 2016, o 03:08

A nawet chyba kojarzę tę stronę internetową. To nie jest czasem jakiś ośrodek czy tam domki na Kujawach czy coś? Jeżeli mam rację to warto odwiedzić to miejsce. Byłem tam raz i mimo że pierwsze wrażenie nie było najlepsze to odpocząłem jak nigdy wcześniej.
Awatar użytkownika
JerryT

Postautor: SobiesławPrądzyński » 13 kwie 2016, o 04:51

Również polecam, bardzo ciekawe miejsce. Jakiś czas temu byłem właśnie tam. Bardzo spodobała mi się agroturystyka w Żninie. Zwiedzaliśmy tam gotycką wieżę ratuszową. Bardzo fajna sprawa, niby tylko proste rzeczy, ale wszystko bardzo ciekawe i uspokajające.
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: YesWeCanON » 13 kwie 2016, o 07:43

A czy ktoś może mi powiedzieć jak to wygląda jeżeli chodzi o ceny?
Awatar użytkownika
YesWeCanON

Postautor: SobiesławPrądzyński » 13 kwie 2016, o 08:37

Na stronie ośrodka masz podany cały cennik z wyszczególnionymi datami w jakich ceny obowiązują. Pod wynajem idą całe domki więc ceny są jakie są. Jak szukasz pokoju za kilka złotych to nad morze musisz jechać :D
Awatar użytkownika
SobiesławPrądzyński

Postautor: ognistyTom42 » 13 kwie 2016, o 09:15

Na stronie masz wszystkie dane kontaktowe. Zadzwoń i powiedz jak wygląda sytuacja. Ja w ciągu kilku minut zrobiłem rezerwację oraz dostałem wszystkie potrzebne informacje na maila. A jak nie to na stronie masz formularz kontaktowy przez który możesz zarezerwować miejsce. Pozdrawiam i życzę udanego urlopu.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Stawiamy na turystykę