Wakacje z dziećmi

Wakacje z dziećmi

Postautor: trina » 3 mar 2016, o 07:51

Wakacje już za pasem, dlatego już teraz myślę nad tym gdzie się wybierzemy latem. Pewnie będzie to polskie morze, bo tutaj jednak logistycznie jest najłatwiej. Aby jeszcze bardziej ułatwić sobie pobyt, chcemy wybrać nocleg, jak najbliżej plaży. To zawsze duże ułatwienie. Pytanie tylko, czy gdzieś znajdę listę rekomendowanych ośrodków dla rodzin z dziećmi.
trina

Wakacje z dziećmi

Postautor: ladymcbet » 3 mar 2016, o 10:37

Przyznam szczerze, że ja zawsze jadę w ciemno. Ale tutaj jest zawsze ryzyko, może się uda trafić na fajne miejsce, a może się nie uda. Jak na razie wszystko idzie po naszej myśli, ale może się okazać, że kiedyś będziemy zmuszeni do zmiany naszego wyboru.
ladymcbet

Wakacje z dziećmi

Postautor: ogoorek » 3 mar 2016, o 11:38

Jeśli jedziesz na wakacje z małymi dziećmi to musisz wiedzieć gdzie jedziesz. Wejdź sobie na stronę jaamtravel.pl/rodzaj-wypoczynku/podrozujemy-z-dziecmi/, gdzie znajdziesz sporą listę miejsc, w których znajdziesz nocleg, a w których to miejscach dzieci są mile widziane. To są właśnie pokoje przygotowane dla naszych maluchów.
ogoorek

Wakacje z dziećmi

Postautor: ognistyTom42 » 3 mar 2016, o 13:16

I z tego co widzę to wszystkie są blisko morza. To znacznie ułatwia codzienne spacery. Nie trzeba targać przez kilka kilometrów całego bagażu, a idąc na plażę z dziećmi jest tego bardzo dużo. Fajna ta strona i fajne miejsca pokazuje.
Awatar użytkownika
ognistyTom42

Wakacje z dziećmi

Postautor: paniJaskółka1992 » 3 mar 2016, o 14:17

Takie coś to ja rozumiem. Już teraz mogłabym organizować taki wyjazd, tylko jeszcze nie wiem, co będzie z urlopem.
Awatar użytkownika
paniJaskółka1992

nowoczesne kuchnie warszawa

Wróć do Stawiamy na turystykę